MACERA TUTKUNLARI, COLUMBIA İLE PİSTLERİN ZİRVESİNDE

0

Columbia, kayak sezonunun başlamasıyla zirveleri fethetmeye hazırlanıyor. Birbirinden ayrılarak, mont, rüzgarlık ve polar olarak 3 farklı modelde kullanılabilen Interchange montlar, Omni Heat 3D ısı yansıtıcı teknolojisi geliştirilmiş bere, ayakkabı ve montlar ile pistlerin yıldızı olacaksınız!

Macera tutkunlarını her koşulda sıcak tutmak için tasarlanan Columbia kayak koleksiyonu adrenalin ve eğlence dolu kayak tatillerinize ortak olmak için üstün korumalı ve sıcaklık garantili teknolojilerini pistlere taşıyor. Doğada uzun süre keyifli vakit geçirmek için tasarlanan Columbia ürünleri, dağların zirvelerinde bile konforlu bir kayak deneyimi için sizi bekliyor.

Kayak montu, bot, atkı-bere, polar ve içlik seçenekleriyle dolu Columbia kayak koleksiyonu hem büyüklerin hem çocukların vazgeçilmezi oluyor. Geniş renk ve model yelpazesiyle Columbia sevdiklerinizle konforlu, fonksiyonel ve sıcak bir kış tatilini garantiliyor.Nefes alabilen ve su geçirmezlik garantili Omni-Tech, gümüş noktacıkları ile kendi vücut ısınızı geri yansıtarak %20 daha fazla tutan Omni-Heat Reflective ve sıcak havanın içeride rahat dolaşmasını sağlayan Omni Heat 3D ısı yansıtma özellikli astar teknolojileri ile Columbia kayak sezonunda da üstün performans sergiliyor. Polar ve kaz tüyü monttan iç katmanı, ayarlanabilir kapüşonu, iç güvenlik cebi ve fermuarlı yan cepleri ile kullanım kolaylığı sağlayan Interchange kayak montları, birbirinden ayrıldığında mont, polar ve rüzgarlık olarak ayrı ayrı da kullanılabilen yapısıyla kayak tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılıyor. 3 ceketi bir arada sunan Interchange ile hem pistte hem de apres ski keyiflerinizde sıcak ve hafif kalacaksınız.

Kayak keyfini doruklarda yaşatacak su geçirmez kayak montları, yumuşak polarlar ve kar botları ile Columbia kayak tatillerinizde hem sizin için hem de çocuklarınız için kuru, konforlu ve sıcacık bir deneyim sunuyor.

Üstün korumalı ve sıcaklık garantili Columbia kış ürünlerine www.columbia.com.tr adresinden ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.

Share.

Comments are closed.