KAHVE DÜNYASI’NDAN KIŞA VEDA ETMENİN EN TATLI YOLU: KESTANELİ CHEESECAKE

0

Kahve Dünyası, misafirlerinden gelen talepler üzerine Mart ayına özel olarak Kestaneli Cheesecake’i mağazalarında satışa sundu. Tereyağı ve cevizli kıtır tabanın gerçek cheesecake peyniri ve kestane püresi ile kaplandığı Kestaneli Cheesecake, üstündeki kestane şekeri ve bitter çikolata sosuyla yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, mis gibi kokusu ve ağızda dağılan tadıyla pek çok müdavimi olan kestane ile geçen sonbaharda dondurma ve çikolatalı özel lezzetler hazırlamıştı. Misafirlerinden gelen talepler üzerine Kahve Dünyası bir kez daha özel bir tarife imza attı ve ortaya “Mart ayı hiç bitmesin” dedirten Kestaneli Cheesecake çıktı!

Yalnızca 1 – 31 Mart tarihleri arasında Kahve Dünyası mağazalarında satışa sunulan Kestaneli Cheesecake, yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Tereyağı ve cevizli kıtır bisküvi tabanının üzerine yayılan gerçek cheesecake peyniri ve kestane püresi, damaklarda hafif ve leziz bir tat bırakıyor. En üstte yer alan kestane şekeri ve bitter çikolata sosu ise cheesecake keyfini zirveye taşıyor.  

Çekirdek kazandıran cheesecake!

Mevsiminde toplanmış kestane ve en kaliteli malzemelerle tamamen ev yapımı tarzında hazırlanan Kestaneli Cheesecake, Kahve Dünyası’nın kendine has aroması ve karakteristik özellikleri olan kahve çeşitleriyle eşsiz bir uyum yakalıyor. Üstelik Kestaneli Cheesecake, Kahve Dünyası’nın mobil uygulaması ile Çekirdek de kazandırıyor. 1 Çekirdek, 1 TL yerine geçerken kazanılan Çekirdek’ler ile kahveden çikolataya, sandviçlerden fit lezzetlere uzanan bini aşkın çeşit veya termos, fondü seti gibi şık ürünler mağazalardan satın alınabiliyor.

 

Share.

Comments are closed.