HAVALAR DEĞİŞSE DE VIZ GELİR

0

Doğal ürünleri tercih eden sağlıklı yaşam tutkunları için dünyanın en mucizevi besini olan balı, doğal ve saf diğer arı ürünleriyle bir araya getirerek Apitera Serisi’ni hazırlayan Balparmak, yeni reklam filminde arıların mucizevi salgısı propolis içeren ApiteraZen’in, her mevsim yanınızda olduğunu anlatıyor.

Doğal ve gerçek balı, diğer arı ürünleri ile bir araya getirerek yenilikçi ve katma değerli ürünler sunan Balparmak’ın, Apitera Serisi’nden ApiteraZen ürünü için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. TBWA\Istanbul tarafından hazırlanan yeni reklam filminde, doğanın küçük kahramanı arıların büyük gücüne vurgu yapılıyor. “Mevsimler değişir, havalar değişir. ApiteraZen ile vız gelir” sloganıyla başlayan reklam filminde, birden bire değişen hava ve başlayan yağmur karşısında ne yapacağını bilemeyen bir anne ve küçük kızı, arıların bir araya gelerek oluşturduğu şemsiyenin altında gülümseyerek yola devam ediyor..

“Doğanın Gücü Yanında” sloganıyla tüketicilerle buluşan Apitera Serisi’nin yeni reklam filminin yönetmenliğini Walky – Talky, prodüksiyonunu ise Octopus üstleniyor.

Reklam Filmi Linki:   https://youtu.be/Fog-CzHyy6c

Sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/Balparmak

Twitter: https://twitter.com/balparmak

Instagram: https://www.instagram.com/balparmakbal/?hl=tr

Kampanya Künyesi

Reklamın Başlığı: Balparmak Apitera – Doğanın Gücü Yanında

Reklamveren: Balparmak

Reklamveren Temsilcisi: Dr. Pınar Nokay, Cemil Durgun, Demet Umezu, Ayça Zengin Sarı, Elif Gökçe Aydoğmuş

Kreatif Ajans: TBWA\İstanbul

Prodüksiyon Şirketi: Octopus
Yönetmen:
Walky – Talky
Müzik:
Jingle Jackson

Share.

Comments are closed.