CARESSE BODRUM, MARİNA KONSEPTİ İLE EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH DENEYİMİ YAŞATIYOR

0

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu sene Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek  açtığı Buddha-Bar Beach Bodrum konseptini ve enerjisini tekne sahiplerine özel olarak deneyimleme şansı sunuyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da ilgi çekici tasarımıyla keyifli bir deneyim sunmaya başladı.

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, 1980’lerin orijinal sahil destinasyonlarından Ibiza ve Goa’nın ihtişamı ve cazibesi ile buluşan Buddha-Bar Beach Bodrum önünde hizmete giren marina konsepti ile tekne sahiplerine de özel alanlar sunuyor.

Caresse Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki ortamında,  tasarımı, renkli bohem plaj şıklığı ve göz alıcı ayrıntılarıyla Buddha-Bar Beach Bodrum, teknelere özel servis ve bağlama imkanları sunarak marina konsepti ile tekne ve yatların da bu yaz şimdiden uğrak noktası olmaya başladı.

Caresse Bodrum’un sahip olduğu DNA’sı ve Buddha-Bar’ın kendine özgü dokusu ile,  Bodrum’un en özel lokasyonunda eşsiz bir tasarıma sahip Buddha-Bar Beach Bodrum’un geçtiğimiz günlerde yapılan görkemli açılış partisine de tekne tutkunları tekneleri ile gelerek muhteşem bir görsel şölen yaşattılar.

 Caresse Bodrum, Buddha-Bar’ın imza müzikleri eşliğinde heyecanlandıran çağdaş füzyon mönüsü, global şeflerin özel dokunuşları ile Asya ve Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden zengin içerikler ve global miksolojistler ile sanat eserine dönüşen alkollü ve alkolsüz imza kokteyller ile keyifli anların adresi oluyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum, her gün 11:00 ile 02:00 arasında hizmet veriyor. Uluslararası tanınmış sanatçılardan haftalık ve düzenli canlı müzik performanslarının yanı sıra bir dizi konsept gecenin de düzenleneceği Buddha-Bar Beach Bodrum, bu yaz Bodrum tutkunları için mükemmel bir yemek, miksoloji, dinlenme ve eğlence adresi olacak.

 

Share.

Comments are closed.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys